PESTO ALLA GENOVESE – PESTO GJENOVEZ
June 6, 2018
SALSA DI NOCI- SALCË ARRASH
June 6, 2018
Show all

PESTO CON BASILICO GENOVESE D.O.P- PESTO ME BORZILOK GJENOVEZ D.O.P

Category:
Description

Pastë borziloku të freskët Gjenovez D.O.P. me shtesë Djathi Grana Padano, djath pecorino romano, fara pishe dhe hudhër.

E karakterizuar nga nje arome intense dhe rendimenti i lartë, përshtatet si marinues tipik i makaronave te Ligurias, por dhe si mbushje për brusketat, paninet dhe sanduiceve.

Pesha neto: 1000g

Kodi: 12275

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PESTO CON BASILICO GENOVESE D.O.P- PESTO ME BORZILOK GJENOVEZ D.O.P”

Your email address will not be published. Required fields are marked *