ODK – STRAWBERRY FRUIT MIX LINE
October 12, 2020
Coconut  FRUIT MIX LINE
October 12, 2020
Show all

Pineapple FRUIT MIX LINE

Category:
Description

Koncentrat  Ananasi

Perberesit: koncentrat  leng ananasi  (50%), sheqer, shurup glukoze-fruktoze, koncentrat leng  limoni, konservant: E202-E211, arome, antioksidant: vitamin C.

Produkt pa gluten.

Të ruhet në vend të freskët dhe të thatë. Maksimumi 20°C.

Për përdorim profesional, tresni në raportin ( 1/7):  1 njësi produkt miks fruti me 7 njësi ujë.

Paketim PET 750 ml.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pineapple FRUIT MIX LINE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *