PINOPINGUINO CROCCANTE
February 1, 2018
TOPPING AL GUSTO DI CIOCCOLATO
February 1, 2018
Show all

PINOPINGUINO CLASSICO

Categories: ,
Description

KODI: 82272
 
 
PinoPinguino classic, themelues I familjes PinoPinguino, unik dhe I paimitueshem per kremozitetin e tij, dhe aftesine per te mbeshtjelle akulloren ne nje perqafim te bute me shijen e forte te cokollates me lajthi. Ideale edhe per te krijuar akullore soft te shijshme, per te pergatitur pije te mrekullueshme te ftohta dhe te ngrohta.
 
PAKETIMI: 2 kova x 3 kg
APLIKIMI: Pije te Ftohta, Pije te Ngrohta, Akullore, Pasticeri, Soft
CERTIFIKIME: Kosher Chalavi, Halal Italia, UO D, Pa Gluten

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PINOPINGUINO CLASSICO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *