Pregel ARABESCHI® MIRTILLO N
February 1, 2018
TOPPING AMARENA N
February 1, 2018
Show all

PINOPINGUINO NERO

Categories: ,
Description

KODI: 54072
 
PinoPinguino Nero, me shijen e vet te forte dje ngjyren e thelle te cokollates fondente, eshte produkti ideal per te pasuruar akulloren me nje vale shije te mrekullueshme.
Ideale gjithashtu edhe per te krijuar akullore soft te shijshme, per te pergatitur pije te mrekullueshme sit e fresketa dhe te ngrohta.
PAKETIMI: 2 kova x 3 kg
APLIKIMI: Pije te Ftohta, Pije te Ngrohta, Akullore, Pasticeri, Soft
CERTIFIKIME: Kosher Chalavi, Halal Quality Control, OU D, Pa Gluten, Pa vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PINOPINGUINO NERO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *