TOPPING AMARENA N
February 1, 2018
TOPPING CARAMEL
February 1, 2018
Show all

PINOPINGUINO PEANUT

Categories: ,
Description

KODI: 61322
 
Nje PinoPinguino I ri I pasur me granela dhe me shijen e forte te kikirikeve, eshte ideal si variegate dhe I prezantuar ne shtresa ne kombinim me Mandorla Sprint, Caramelllatte® dhe shije te tjera.
 
PAKETIMI: 2 kova x 3 kg
APLIKIMI: Akullore, Pasticeri
CERTIFIKIME: Vegan, Halal Quality Control, Pa Gluten, Pa vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PINOPINGUINO PEANUT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *