BRODO IN PASTA POLLO – BULJON PULE NË FORMË PASTE
July 3, 2018
ACCIUGHE A PEZZI IN OLIO DI SEMI DI GIRASOLE – ACUGE NË COPA NË VAJ FARASH LULEDIELLI
July 3, 2018
Show all

POLPA SUPER FINE PER PIZZA- PULPË DUMATE SUPER FINE

Category:
Description

Domate te qeruara te grira ne menyre fine dhe imet, ne menyre qe te perftohet nje pulpe me fluide dhe e homogjenizuar. Lehetesisht e embel, perfekte per te pergatitur pizza te shkelqyera, por edhe ragu,zuppa dhe salca ne pergjithesi.
Pesha neto: 10kg
Kodi: 10051

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “POLPA SUPER FINE PER PIZZA- PULPË DUMATE SUPER FINE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *