POMODORINI PRIMA SCELTA- DOMATE QERSHI CILËSI E PARË
June 5, 2018
PESTO ALLA GENOVESE – PESTO GJENOVEZ
June 6, 2018
Show all

POMODORI PELATI PRIMA SCELTA- DOMATE TË QËRUARA ZGJEDHJE E PARË

Category:
Description

Domate të qëruara me konsistencë solide dhe me shije të ëmbël, e pasuruar me lëng domateje. Janë përbërësi ideal për të krijuar salca të ndryshme, te llojit kur domatja duhet të ketë një konsistencë të vecantë.

Pesha neto: 2500g

Kodi: 10030

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “POMODORI PELATI PRIMA SCELTA- DOMATE TË QËRUARA ZGJEDHJE E PARË”

Your email address will not be published. Required fields are marked *