FONDO BRUNO GRANULARE
June 5, 2018
POMODORINI ROSSI SEMI SECCHI- DOMATE TË VOGLA TË KUQE GJYSMË TË THATA
June 5, 2018
Show all

POMODORINI GIALLIO SEMI SECCHI- DOMATE TË VOGLA TË VERDHA GJYSMË TË THATA.

Category:
Description

Domate të vogla tipike të Fushave te Vezuvit, të ndara në dy pjesë simetrike, pjesërisht të dehidratuara dhe të paketuara duke ju shtuar vaj, borzilok dhe hudhër. Janë një marinues i shkëlqyer për makaronat, u japin shije piadinave, panineve, fokaceve dhe picave. Të përsosura me një shije delikate për të shoqëruar peshkun dhe butakëve.

Pesha neto: 750g

Kodi: 11027

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “POMODORINI GIALLIO SEMI SECCHI- DOMATE TË VOGLA TË VERDHA GJYSMË TË THATA.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *