POMODORINI DATTERINI- DOMATE QERSHI DATTERINI
June 5, 2018
POMODORI PELATI PRIMA SCELTA- DOMATE TË QËRUARA ZGJEDHJE E PARË
June 6, 2018
Show all

POMODORINI PRIMA SCELTA- DOMATE QERSHI CILËSI E PARË

Category:
Description

Domate të vogla qershi të konservuara në lëngun e tyre me lëkurë, me shijen e ëmbel tipike të domates. Të rekomanduara për të përgatitur pjata të para të freskëta gjithashtu për tëshoqëruar pjata të dyta dhe mbi pizza.

Pesha neto: 2500g

Kodi: 10038

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “POMODORINI PRIMA SCELTA- DOMATE QERSHI CILËSI E PARË”

Your email address will not be published. Required fields are marked *