POMODORINI GIALLIO SEMI SECCHI- DOMATE TË VOGLA TË VERDHA GJYSMË TË THATA.
June 5, 2018
POMODORI SECCHI- DOMATE TË THATA
June 5, 2018
Show all

POMODORINI ROSSI SEMI SECCHI- DOMATE TË VOGLA TË KUQE GJYSMË TË THATA

Category:
Description

Domate të vogla të kuqe të prera në gjysmë, pjesërisht të thata dhe të konservuara duke i shtuar vaj, majdanoz, spec djegës, hudhër dhe rigon. Mund të shërbehen si antipastë, ose si shoqëruese, gjithashtu mund të përdoren për të mbushur pizza, panine, brusketa ose për të pasuruar salca ose sallata të thjeshta,

Pesha neto: 750g

Kodi: 11028

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “POMODORINI ROSSI SEMI SECCHI- DOMATE TË VOGLA TË KUQE GJYSMË TË THATA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *