CHAMPIGNION AL NATURALE PER PIZZA – KËRPUDHA NATYRALE CHAMPIGNON PËR PIZZA
June 12, 2018
CARCIOFI INTERI AL NATURALE- ANGJINARE NATYRALE TË PLOTA
June 12, 2018
Show all

PORCINI TRIFOLATI- KËRPUDHA PORCINI TRIFOLATI

Category:
Description

Kërpudha porcini të kalibrit të mesëm, të zgjedhura me kujdes, të prerë në feta dhe ta kaluara në tigan. Ppolpettonirdoren npolpettoni pastat e mbushura, shoqëruar mishra të ndryshem ose në torta të kripura.
Pesha neto: 780g
Kodi: 94083

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PORCINI TRIFOLATI- KËRPUDHA PORCINI TRIFOLATI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *