Pregel ARABESCHI® RIS E LATTE
February 1, 2018
Pregel ARABESCHI® COFFEE CRUNCH
February 1, 2018
Show all

Pregel ARABESCHI® CARAMELLLATTE

Categories: ,
Description

KODI: 17206
Kombinimi mes embeslise se qumshtit dhe karamelit krijon nje salce te kenaqshme me baze hidrate me shijen tipike te te famshmes dulce de leche.
 
PAKETIMI: 6 kanace x 1.5 kg
APLIKIMI: Frozen Yogurt, Akullore, Pasticeri, Soft, Sorbetto
CERTIFIKIME: Pa Gluten, Pa vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel ARABESCHI® CARAMELLLATTE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *