Pregel ARABESCHI® LIME
February 1, 2018
Pregel ARABESCHI® OTTO CARAMEL BISCOTTO
February 1, 2018
Show all

Pregel ARABESCHI® KROCCO PEANUT

Categories: ,
Description

KODI: 48222
Nje martese mes shijes ngacmuese lehtesisht e kripur te salces se bute te kikirikeve dhe mini topave te biskotave te shkrifeta. Ky variagato me baze anhidrike do tju kenaqe qellzen.
 
PAKETIMI: 2 kova  x 2 kg
APLIKIMI: Frozen Yogurt, Akullore, Pasticeri, Soft, Sorbetto
CERTIFIKIME: Kosher Parve, Vegan, Halal Quality Control, OU, Pa vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel ARABESCHI® KROCCO PEANUT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *