Pregel ARABESCHI® PISTACCHIO
February 1, 2018
Pregel ARABESCHI® KROCCO PEANUT
February 1, 2018
Show all

Pregel ARABESCHI® LIME

Categories: ,
Description

KODI: 35322
Variagato mbi baze hidrate e fresket dhe aromatizuese, e pasuruar me nje doze lekurash lime qe I shtojne nje arome lehtesisht te hidhur.
 
PAKETIMI: 2 kova  x 3 kg
APLIKIMI: Frozen Yogurt, Akullore, Pasticeri, Soft, Sorbetto
CERTIFIKIME: Vegan, Halal Quality Control, Pa Gluten, Pa vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel ARABESCHI® LIME”

Your email address will not be published. Required fields are marked *