Pregel ARABESCHI® NOCCIOLA PRALINATA
February 1, 2018
Pregel ARABESCHI® LIME
February 1, 2018
Show all

Pregel ARABESCHI® PISTACCHIO

Categories: ,
Description

KODI: 87106
Nje salce e shijshme me baze anhidrike me ngjyre te ndezur dhe aromen e pangaterrueshme te fistikeve, me shije te forte dhe te perqendruar.
 
PAKETIMI: 2 shishe  x 0.9 kg
APLIKIMI: Frozen Yogurt, Akullore, Pasticeri, Soft, Sorbetto
CERTIFIKIME: Pa Gluten, Pa vaj Palme
 

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel ARABESCHI® PISTACCHIO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *