Pregel ARABESCHI® PERA WILLIAMS
February 1, 2018
Pregel ARABESCHI® CARAMELLLATTE
February 1, 2018
Show all

Pregel ARABESCHI® RIS E LATTE

Categories: ,
Description

KODI: 16022
Ris&Latte®, ky variagato I bute dhe I embel me baze anhidrike te orizit te fryer I mbeshtjelle me nje krem qumshti delikat me shije te lehte dhe te bute.
 
PAKETIMI: 2 kova x 3 kg
APLIKIMI: Frozen Yogurt, Akullore, Pasticeri, Soft, Sorbetto
CERTIFIKIME: Kosher Chalavi, Halal Italia, Pa Gluten, Pa vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel ARABESCHI® RIS E LATTE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *