Pregel ARABESCHI® COFFEE CRUNCH
February 1, 2018
Pregel ARABESCHI® NOCCIOLA PRALINATA
February 1, 2018
Show all

Pregel ARABESCHI® SALSA DI FICHI

Categories: ,
Description

KODI: 17502
Fiq te pjekur dhe te seleksionuar per nje salce me baze hidrate e plote dhe me shije te masur dhe mrekullisht te embel tipike e fikut te vjeshtes.
 
PAKETIMI: 2 kova  x 3 kg
APLIKIMI: Frozen Yogurt, Akullore, Pasticeri, Soft, Sorbetto
CERTIFIKIME: Vegan, Pa Gluten, Pa vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel ARABESCHI® SALSA DI FICHI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *