PreGel PANNACREMA VANILLA N.7
February 5, 2018
PreGel BASE CREMISSIMA BIANCA
February 5, 2018
Show all

PreGel BASE NATURAL ZERO E

Categories: ,
Description

KODI: 48628

Baze ne te ngrohte totalisht pa additive, e menduar per te kenaqur nevojat e nje stili jetese te shendetshem dhe natyrale.

Nje produkt pa Emulsifikatore dhe stabilizues, I studiuar ne detajet me te imeta per te shprehur dhe theksuar sa me mire

vecorite dhe shijet e te gjithe elementeve natyrale duke lejuar me tel te perfohet nje akullore kompakte, e manovrueshme

per spatulen dhe qe qendron mire ne vitrine.

PROCES: NE TE NGROHTE

PAKETIMI: 8 qese x 2 kg

APLIKIMI: Akullore

DOSAGGIO: 100g / lt qumshti

CERTIFIKIME: Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PreGel BASE NATURAL ZERO E”

Your email address will not be published. Required fields are marked *