PreGel PASTA CLASSICA CREMA NOCCIOLA
February 6, 2018
FIORDICA GEL EVOLUTION
February 6, 2018
Show all

PreGel BASE PUROLAT SUPERIOR A CALDO

Categories: ,
Description

KODI: 59108

Baze ne te ngrohte, me structure kompakte dhe me shijen e paster dhe delikate te qumshtit, qe e forcon shijen te Pastave klasike qe shtohen ne te. Qnedron mire ne vitrine.

PROCESI:

Proces ne te ngrohte

PAKETIMI: 8 qese x 2 kg

APLIKIMI: Akullore

DOZA: 100g / lt qumesht

CERTIFIKIME: PA GLUTEN, PA VAJ PALME

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PreGel BASE PUROLAT SUPERIOR A CALDO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *