Pregel CIOCCO PEPERONCINO SPRINT CON PEZZI
February 1, 2018
Pregel LADY CHOCOLATE SPRINT
February 1, 2018
Show all

Pregel CARAMEL SALATO SPRINT

Categories: ,
Description

KODI: 83701

Nje shije e forte dhe e pasur me kontraste, nje eksperiece e vertet shqisash e mbyllur ne nje product qe po korr sukses te madh… Me nje prekje te lehte kripe surprizon me kenaqesi  qiellzen ne cdo shijim.

PAKETIMI: 12 qese x 1kg

APLIKIMI: Akullore, Soft

DOZA: Art.: 400g / lt qumesht – Soft: 330g / lt qumesht

CERTIFIKIME: Halal Italia, Halal Quality Control, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel CARAMEL SALATO SPRINT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *