Pregel CENTORIGHE® FRAGOLA N
February 1, 2018
Pregel CENTORIGHE® MANGO
February 1, 2018
Show all

Pregel CENTORIGHE® MELA VERDE

Categories: ,
Description

KODI:  89306

Nje shije dhe njgyre e pangaterrueshme, ne nje salce te embel me nje arome pak te athet tipike e molles jeshile.

PAKETIMI: 6 teneqe x 1.2 kg

APLIKIMI: Frozen Yogurt, Akullore, Soft

CERTIFIKIME: VEGAN,Pa Gluten, Pa vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel CENTORIGHE® MELA VERDE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *