Pregel MASCARPONE IMPERIALE N SPRINT
February 1, 2018
Pregel YOGGI®
February 1, 2018
Show all

Pregel CIOCCO SOFT

Categories: ,
Description

KODI: 03008

Nje nga kodet me te kerkuara ne xhelateri. Siocco Soft eshte produkti I duhur per te pergatitur nje akullore kremoze me shije cokollate te forte, me cilesi te larte me nje producedure te shpejte dhe te thjeshte.

PROCESI: ne te ftohte

PAKETIMI: 8 qese x 1.6 kg

APLIKIMI: Soft

DOZA: 400 g / Lt uji

CERTIFIKIME: Halal Italia, Halal Quality ControlPa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel CIOCCO SOFT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *