Pregel Shije PASTA CLASSICA TIRAMISU’ VENEZIANO
January 31, 2018
Pregel FARM CHEESE SPRINT
February 1, 2018
Show all

Pregel CIOCCONERO SPRINT

Categories: ,
Description

KODI: 04408

Produkt ne forme pluhuri gati per perdorim dhe I thjeshte per tu pergatitur. Me shije te forte te cokollates fondente, kerkon vetem te shtoni ujin.

PAKETIMI: 8 qese x 1.75 kg

APLIKIMI: Akullore, Soft, Sorbetto

DOZA: Art.: 700g / L uje i ngrohte – Art.: 580g / L uje i ngrohte

CERTIFIKIME: Halal Italia, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel CIOCCONERO SPRINT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *