Pregel CIOCCONERO SPRINT
February 1, 2018
Pregel YOGURSPRINT SPRINT
February 1, 2018
Show all

Pregel FARM CHEESE SPRINT

Categories: ,
Description

KODI: 28221

Farm Cheese Sprint eshte nje product ne forme pluhuri I kompletuar, gati per perdorim, ideal per te realizuar nje akullore me shijen tipike te schmand-it gjerman. Eshte nje produkt qumeshti i karakterizuar nga nje shije e plote lehtesisht e tharte. I perkryer kur kombinohet me Arabeschi® Mandarino, Arabeschi® Fragola Extra dhe me  Arabeschin e ri ® Otto Caramel Biscotto me copa.

PAKETIMI: 12 qese x 1.1kg

APLIKIMI: Akullore

DOZA: 370 g / Lt Qumesht

CERTIFIKIME: Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel FARM CHEESE SPRINT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *