PreGel FORTEFRUTTO® FRUTTO DELLA PASSIONE N
February 5, 2018
PreGel PRONTOGRANITA FRAGOLA
February 6, 2018
Show all

PREGEL FORTEFRUTTO® MELAGRANA C

Categories: ,
Description

KODI: 48072

Shija klasike e ketij fruti antik dhe te cmuar, ne nje Paste te embel dhe lehtesisht te athet, per te realizuar nje akullore me shije autentike dhe origjinale

PAKETIMI: 2 KOVA X 3 KG

APLIKIMI: AKULLORE, PASTICERI, SORBETTO

DOZA: 20-70G / KG MIX

CERTIFIKIME: Kosher Parve, VEGAN, HALAL ITALIA, OU, PA GLUTEN, PA VAJ PALME

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PREGEL FORTEFRUTTO® MELAGRANA C”

Your email address will not be published. Required fields are marked *