Pregel YOGUR LIGHT & STEVIA
February 1, 2018
Pregel ARABESCHI® PERA WILLIAMS
February 1, 2018
Show all

Pregel FRAGOLA N SOFT

Categories: ,
Description

KODI48108

Do te gjeni gjithe shijen e fresket dhe pranverore te luleshtrydheve te pjekura ne kete produkt Soft, I persosur per te per pergatitur nje sorbeto me ngjyre te gjalle dhe shije te forte, I realizuar pa perdorimin e ngjyruesve artificiale.

PROCESI: ne te ftohte

PAKETIMI: 8 qese x 1.6 kg

APLIKIMI: Soft, Sorbeto

DOZA: 400 g / Lt uji

CERTIFIKIME: Vegan, Halal Quality ControlPa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel FRAGOLA N SOFT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *