Pregel YOGGI®
February 1, 2018
Pregel VANIGLIA SOFT
February 1, 2018
Show all

Pregel FROZEN YOGGI®

Categories: ,
Description

KODI: 04808

Produkt I kompletuar I ideuar ne menyre specifike per prodhimin e akullores Soft. Per nje rezultat te fresket dhe te shijshem, qe bashkon shijen e akullores PreGel me mireqenien qe te ofron kosi.

PROCESI: ne te ftohte

PAKETIMI: 8 qese x 1.6 kg

APLIKIMI: Frozen Yogurt, Soft

DOZA: 320 g/ Lt qumesht + kos

CERTIFIKIME: Kosher Chalavi, Halal Italia, Halal Quality ControlOU DPa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel FROZEN YOGGI®”

Your email address will not be published. Required fields are marked *