PreGel PRONTO TIRAMISU’
February 6, 2018
PreGel CREMA TIRAMISU’
February 6, 2018
Show all

PreGel FRUTTAFIX TM

Description

KODI: 36204

Produkti dhe teknologjia e patentuar PreGel. Nje produkt revolucionar qe lejon te reduktoni lageshtine te mbushjeve me fruta dhe perime. Krijon nje strukture me te mire gjate pergatitjes, kontribuon per te shtuar ruajtjen e produktit dhe mbi te gjitha për përgatitjet me bazë frutash ju jep një pamje të freskët dhe tërheqëse edhe pas gatimit.

PAKETIMI: 4 qese x 2 kg

APLIKIMI: Pasticeri

DOZA: 50g / miks total

CERTIFIKIME: Vegan, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PreGel FRUTTAFIX TM”

Your email address will not be published. Required fields are marked *