Pregel CARAMEL SALATO SPRINT
February 1, 2018
Pregel YOGURT GRECO SPRINT
February 1, 2018
Show all

Pregel LADY CHOCOLATE SPRINT

Categories: ,
Description

KODI: 94801

Nje shije e re ne forme pluhuri e perftuar nga kombinimi I nje cokollate te mire me ekstrakte vegjetale, e karakterizuar nga aroma te ngrohta dhe tronditese. Keshillohet te kombinohet me Stracciatella Pregel, te pergatitet me nje teknike unike dhe origjinale. E perkryer ne kombinime te tilla si  Arabeschi ® Cherry Bonitadhe me Granellen e re te bajameve te pjekura.

PAKETIMI: 12 qese x 1.2kg

APLIKIMI: Akullore, Soft

DOZA: Art.: 400g / lt qumesht – Soft: 400g / lt qumesht

CERTIFIKIME: Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel LADY CHOCOLATE SPRINT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *