PreGel MY SWEET MIX
February 6, 2018
PreGel MY SAVORY MIX
February 6, 2018
Show all

PreGel MACARONS MIX

Description

KODI: 33124

Produkt ne forme pluhuri per te realizuar ne menyre te shpejte dhe te thjeshte, vetem me shtesen e ujit, macarons te shijshem dhe te rafinuar. Produkti perfekt per te sjelle nje prekje elegance ne pasticerite me te mira.

PAKETIMI: 4 thase x 2 kg

APLIKIMI: Pasticeri

Doza: 1kg+190-220 g uje.

CERTIFIKIME: Halal Quality Control, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PreGel MACARONS MIX”

Your email address will not be published. Required fields are marked *