Pregel YOGURT GRECO SPRINT
February 1, 2018
Pregel CIOCCO SOFT
February 1, 2018
Show all

Pregel MASCARPONE IMPERIALE N SPRINT

Categories: ,
Description

KODI: 14801

Nje shije e pasur e plote dhe e trashe, nje akullore me structure kompakte dhe me kremozitetin tipik te mascarpones se fresket. Nje akullore e lehte per tu pregatitur dhe mudn te personalizohet me shume salca dhe kombinime te ndryshme.

PAKETIMI: 12 qese x 1kg

APLIKIMI: Akullore, Soft

DOZA:  Art.: 440g / lt qumesht + panna – Soft: 330g / lt qumesht + panna

CERTIFIKIME: Halal Italia, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel MASCARPONE IMPERIALE N SPRINT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *