MAGIC SUGAR
February 6, 2018
PreGel smART GLAZE PISTACCHIO
February 6, 2018
Show all

PreGel OVISSIMO®

Description

KODI: 70516

E verdhe veze e pasterizuar dhe embelsuar, e garantuar nga pikpamja nikrobiologjike, e gatshme per perdorim me gjiteh freskine e shijen e te verdhes se vezes se fresket per te krijuar specialitete pasticerie pafund.

PAKETIMI: 6 vazo x 1.1 kg

APLIKIMI: Pasticeri

DOZA: 70-100g / kg mix total

CERTIFIKIME: Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PreGel OVISSIMO®”

Your email address will not be published. Required fields are marked *