PreGel PANNACREMA MANDORLA TOSTATA
February 5, 2018
PreGel PANNACREMA PISTACCHIO
February 5, 2018
Show all

PreGel PANNACREMA AL GUSTO DI CIOCCOLATO

Description

KODI: 56576
 
Nje paste e perqendruar me cilesi te larte, duke perdorur vetem cokollate te perzgjedhur pa shtese sheqeri. Zgjedhja ideale per te aromatizuar krijimet e pasticerise per te konsumuar ne temperature positive dhe negative, duke rregulluar ne cdo embelsire nje shije  te thelle dhe te plote.
 
PAKETIMI: 6 kavanoza plastike x 1.1 kg
APLIKIMI: Pasticeri
DOZA: 70g / kg mix total
CERTIFIKIME: Kosher Chalavi, Vegan, Halal Italia, OU, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PreGel PANNACREMA AL GUSTO DI CIOCCOLATO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *