PreGel PANNACREMA NOCE
February 5, 2018
PreGel PANNACREMA TIRAMISU’
February 5, 2018
Show all

PreGel PANNACREMA AMARETTO

Description

KODI: 54276
 
 
Paste e perqendruar me shije e pangaterrueshme dhe te tharte te biskotave te fmashme me bajame, e studjuar apostafat per te aromatizuar ne menyre homogjenike dhe te personalizohen pa veshtiresi embelsira te ftohta, embelsira me luge, kremra dhe panna te rrahur.
 
PAKETIMI: 6 kavanoza plastike x 1.1 kg
APLIKIMI: Pasticeri
DOZA: 30-50g / kg mix total
CERTIFIKIME: Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PreGel PANNACREMA AMARETTO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *