PreGel PANNACREMA FRAGOLA N
February 5, 2018
PreGel PANNACREMA VANILLA N.7
February 5, 2018
Show all

PreGel PANNACREMA BANANA

Description

KODI: 77476
 
 
Nje paste e perqendruar e pasur dhe e ngjeshur, me shijen e embel dhe te plote te bananeve te pjekura, e persosur per te aromatizuar dhe personalizuar ne manyre homogjene dhe pa veshtiresi desserte te ftohta, embelsira me luge, kremra dhe panakota.
 
PAKETIMI: 6 kavanoza plastike x 1.1 kg
APLIKIMI: Pasticeri
DOZA: 40g / kg mix total
CERTIFIKIME: VEGAN, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PreGel PANNACREMA BANANA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *