TOPPING MELA CANNELLA
February 1, 2018
PreGel PANNACREMA CAFFE’
February 5, 2018
Show all

PreGel PANNACREMA CAFFE’ COSTA D’ORO

Description

KODI: 28076
 
Aroma e forte dhe e thelle e kafes me te mire, ne nje paste te perqendruar me shije te rafinuar qe do ti shtoje nje prekje te magjishme recetave tuaja ne pasticeri.
 
 
PROCES: NE TE NGROHTE
PAKETIMI: 6 kavanoza plastike x 1.1 kg
APLIKIMI: Pasticeri
DOSAGGIO: 70g / kg mix total
CERTIFIKIME: Kosher Parve, Vegan, Halal Italia, OU, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PreGel PANNACREMA CAFFE’ COSTA D’ORO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *