PreGel PANNACREMA CAFFE’ COSTA D’ORO
February 5, 2018
PreGel PANNACREMA NOCCIOLA
February 5, 2018
Show all

PreGel PANNACREMA CAFFE’

Description

KODI: 53676
 
Nje shije e bute dhe delicate krem kafeje, e kondensuar ne nje Paste te shijshme te kadifenjte, qe shton nje arome qe te kenaq  recetave te pasticerise se ftohte.
 
 
PAKETIMI: 6 kavanoza plastike x 1.1 kg
APLIKIMI: Pasticeri
DOZA: 35-40g / kg mix total
CERTIFIKIME: Vegan, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PreGel PANNACREMA CAFFE’”

Your email address will not be published. Required fields are marked *