PreGel PANNACREMA VANIGLIA
February 5, 2018
PreGel PANNACREMA BANANA
February 5, 2018
Show all

PreGel PANNACREMA FRAGOLA N

Description

KODI: 37506
 
Paste e perqendruar me nivel te ulet aciditeti me shijen dhe arome te fresket  te luleshtrydheve te pjekura. Nje shije klasike dhe gjithmone e dashur, ideale per te personalizuar dhe pasuruar desserte te ftohta, embelsira me luge, kremra dhe panna te rrahur.
 
PAKETIMI: 6 kavanoza plastike x 1.1 kg
APLIKIMI: Pasticeri
DOZA: 40g / kg mix total
CERTIFIKIME: VEGAN, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PreGel PANNACREMA FRAGOLA N”

Your email address will not be published. Required fields are marked *