PreGel PANNACREMA MARRON GLACE’
February 5, 2018
PreGel PANNACREMA VANIGLIA
February 5, 2018
Show all

PreGel PANNACREMA LIMONE

Description

KODI: 76276
 
 
Aroma e fresket dhe e lehte e limonit e perqendruar ne nje Paste me cilesi te larte, ideale per ti shtuar nje prekje te gezuar agrumesh shume recetave te pasticerise se ftohte.
 
PAKETIMI: 6 kavanoza plastike x 1.1 kg
APLIKIMI: Pasticeri
DOZA: 40g / kg mix total
CERTIFIKIME: Kosher Parve, VEGAN, OU, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PreGel PANNACREMA LIMONE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *