PreGel PANNACREMA CAFFE’
February 5, 2018
PreGel PANNACREMA NOCE
February 5, 2018
Show all

PreGel PANNACREMA NOCCIOLA

Description

KODI: 53986
 
Nje nga shijet me te dashura nga te medhenj dhe te vegjel, nuk mund te mungonte lajthia ne gamen Pannacrema. Nje produkt I perqendruar me shije te forte dhe natyrale te lajthive me te mira, e pakrahasueshme per te aromatizuar cdo recete te pasticerise se ftohte.
 
PAKETIMI: 6 kavanoza plastike x 1.1 kg
APLIKIMI: Pasticeri
DOZA: 70g / kg mix total
CERTIFIKIME: Vegan, Halal Italia, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PreGel PANNACREMA NOCCIOLA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *