PreGel PANNACREMA NOCCIOLA
February 5, 2018
PreGel PANNACREMA AMARETTO
February 5, 2018
Show all

PreGel PANNACREMA NOCE

Description

KODI: 54176
 
 
Paste e perqendruar me shije natyrale te arrive me te mira te perzgjedhura.  Nje hsije e pasur dhe e vecante per te bere akoma me te shijshme kremrat, dessertet e ftohta dhe embelsirat me luge.
 
PAKETIMI: 6 kavanoza plastike x 1.1 kg
APLIKIMI: Pasticeri
DOZA: 60g / kg mix total
CERTIFIKIME: Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PreGel PANNACREMA NOCE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *