PreGel PANNACREMA AL GUSTO DI CIOCCOLATO
February 5, 2018
PreGel PANNACREMA MARRON GLACE’
February 5, 2018
Show all

PreGel PANNACREMA PISTACCHIO

Description

KODI: 57776
 
PreGel seleksionin vetem fistiket me te mire per te realizuar kete paste te perqendruar me shije te jashtezakonshme, e studjuar per te aromatizuar recetat e pasticerise se ftohte me shijen klasike dhe gjithmone te dashur te fistikut.
 
PAKETIMI: 6 kavanoza plastike x 1.1 kg
APLIKIMI: Pasticeri
DOZA: 70g / kg mix total
CERTIFIKIME: Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PreGel PANNACREMA PISTACCHIO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *