PreGel CROCCANGELO®
February 6, 2018
PreGel BASE PUROLAT SUPERIOR A CALDO
February 6, 2018
Show all

PreGel PASTA CLASSICA CREMA NOCCIOLA

Categories: ,
Description

KODI: 53972

Paste e perqendruar dhe e stabilizuar, per akullore me ngjyre te ndezuar dhe me shije te balancuar te lajthise te pjekur ne menyre mesatare, jo shume e embel.

PAKETIMI: 2 kova x 2.8 kg

APLIKIMI: Akullore, Pasticeri

DOZA: 70g / kg baze

CERTIFIKIME: VEGAN, HALAL ITALIA, PA GLUTEN, PA VAJ PALME

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PreGel PASTA CLASSICA CREMA NOCCIOLA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *