TOPPING LAMPONE N
February 1, 2018
TOPPING ZABAJONE
February 1, 2018
Show all

Pregel PINOPINGUINO BIANCO

Categories: ,
Description

KODI: 93502
 
 
Nje krem me konsistence te bute te kadifenjte, si klasiku PinoPinguino por me shijen karakteristike te cokollates se bardhe me te mire. PinoPinguino I Bardhe eshte hyjnor I kombinuar edhe me akullore me fruta.
Ideal edhe per te krijuar akullore te shjishme soft apo pije te hatashme te ngrohta dhe te ftohta.
 
PAKETIMI: 2 kova x 3 kg
APLIKIMI: Pije te Ftohta, Pije te Ngrohta, Akullore, Pasticeri, Soft
CERTIFIKIME: Pa Gluten

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel PINOPINGUINO BIANCO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *