PreGel PRONTO CREME CARAMEL
February 6, 2018
PreGel FRUTTAFIX TM
February 6, 2018
Show all

PreGel PRONTO TIRAMISU’

Description

KODI: 35008

Produkt I kompletuarte cilit mjafton ti shtoni qumshtin e ftohte per te pergatitur shpejt nje Tiramisu kremoze me shije autentike dhe te paimitueshme te kremit trdadicional te bere vetem me mascarpone te fresket.

PAKETIMI: 8 qese x 1.6 kg

APLIKIMI: Pasticeri

DOZA: 400g / lt pana

CERTIFIKIME: Halal Quality Control, Pa Gluten

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PreGel PRONTO TIRAMISU’”

Your email address will not be published. Required fields are marked *