PreGel PRONTOGRANITA ANGURIA
February 6, 2018
PreGel CREMOSE – CAFFE’
February 6, 2018
Show all

PreGel PRONTOGRANITA AMARENA

Categories: ,
Description

KODI: 80621
 
 
Nje klasik I vertete, granite me vishnje e athet dhe freskuese, me nje shije te mire frutash.
PAKETIMI: 12 qese x 0.96 kg
APLIKIMI: Pije te Ftohta
DOZA: 240g / lt uje
CERTIFIKIME: Vegan, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PreGel PRONTOGRANITA AMARENA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *