PreGel PRONTOGRANITA LIMONE
February 6, 2018
PreGel PRONTOGRANITA AMARENA
February 6, 2018
Show all

PreGel PRONTOGRANITA ANGURIA

Categories: ,
Description

KODI: 74901
 
 
Fruti ekskluziv I stines se  veres ne nje version shume te shijshem granite, e kuqe dhe plot leng, granite me shalqi e PreGel eshte perfekte per te luftuar te nxehtin.
PAKETIMI: 12 qese x 0.96 kg
APLIKIMI: Pije te Ftohta
DOZA: 240g / lt uje
CERTIFIKIME: Vegan, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PreGel PRONTOGRANITA ANGURIA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *