PREGEL FORTEFRUTTO® MELAGRANA C
February 5, 2018
PreGel PRONTOGRANITA LIMONE
February 6, 2018
Show all

PreGel PRONTOGRANITA FRAGOLA

Categories: ,
Description

KODI: 62901
Shija autentike dhe natyrale e luleshtrydheve te pjekura ne nje granite ftuese me ngjyre te kuqe te forte e me shije te pakrahasueshme.
PAKETIMI: 12 qese x 0.96 kg
APLIKIMI: Pije te Ftohta
DOZA: 240g / lt uje
CERTIFIKIME: Vegan, Halal Italia, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PreGel PRONTOGRANITA FRAGOLA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *