PreGel PRONTOGRANITA FRAGOLA
February 6, 2018
PreGel PRONTOGRANITA ANGURIA
February 6, 2018
Show all

PreGel PRONTOGRANITA LIMONE

Categories: ,
Description

KODI: 63101
 
Shija autentike dhe natyrale e luleshtrydheve te pjekura ne nje granite ftuese me ngjyre te kuqe te forte e me shije te pakrahasueshme.
PAKETIMI: 12 qese x 0.96 kg
APLIKIMI: Pije te Ftohta
DOZA: 240g / lt uje
CERTIFIKIME: Vegan, Halal Italia, Pa Gluten, Pa Vaj Palme
 

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PreGel PRONTOGRANITA LIMONE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *