PreGel MACARONS MIX
February 6, 2018
MIX PER ECLAIR GLUTEN FREE
February 6, 2018
Show all

PreGel MY SAVORY MIX

Description

KODI: 76181

Miks special I pergatitur per prodhimin e cdo tip produkti te kripur, nga mezet klasike per aperitive dhe dreka te shpejta, mini panine, croisante te kripur, rolona me perime, pane in cassetta, deri tek ato te lidhura me traditen e territorit si pizzette(pizza te vogla) bretzel dhe baguette. Perfekt edhe per terealizuar specialitete delicate sipas nevojes si per shembull Panetone Gastronimik.

PAKETIMI: 1 thes x 10 kg

APLIKIMI: Pasticeri

CERTIFIKIME: Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PreGel MY SAVORY MIX”

Your email address will not be published. Required fields are marked *